Styrelsens Ansvarsområden 2017

Ordförande   Henrik Svensson                 070-6012214    henrik@svarteborg.se                          
                   Antidrog, anläggningar

Kassör          Helena Samuelsson           070-6125227   helena@svarteborg.se                           
                   Ekonomi, barn/vuxen Gymn, Uteym/motionsspår Dingle, Simskola, Spinning

Sekreterare  Lotta Hedesbo                   073-5005170    lotta@svarteborg.se      
                   Administration, Event, Alla gruppers uppdrag, Fotbolls utskottet

Ledamot        Maria Engblom                  070-6967092   maria.engblom@svarteborg.se                
                  Sponsring o Klädprofil, Event

Ledamot        Camilla Thuresson              073-8403535   camilla@svarteborg.se                             
                  Sponsring o Klädprofil

Ledamot        Christian Andersson           073-0515153   christian@svarteborg.se
                  Anläggningar

 

 

Vid några som helst frågor eller funderingar, tveka inte utan kontakta oss!

 

 Valberedning                                                                                                                              

                   Elise Ek          070-3741243                                                                                                                                                                        Jan-Åke Bill     070-9660229

Klubbstyrelse Svarteborgs FK

Henrik Svensson 0706-012214, Ordförande
Helena Samuelsson 0706-125227, Kassör
Lotta Hedesbo 0735-005170, Sekreterare
Maria Engblom 0706-967092, Ledamot
Camilla Thuresson 0735-403535, Ledamot
Christian Andersson 0730-515153, Ledamot

SFK Fotbollsutskott = FU
Svante Davidsson
Lars Arvidsson
Tommy Larsson
Magnus Sörensson
 
Huvudsponsor
Guld Sponsorer
Silver Sponsorer
Brons Sponsorer
Lagsponsorer
Klubbsponsorer
Sparplan Konstgräs Finansiell Projektsponsor