SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Styrelsens Ansvarsområden 2021

Ordförande   Lars Arvidsson

070-696 70 82      lars@svarteborg.se
Kommunkontakt, SISU-kontakt 

 

Kassör          Lisa Lundgren           

073-5272290  faktura@svarteborg.se                          
Ekonomi

Kassör         Pernilla Gälman

076-6020973   fiochi@hotmail.com

Ekonomi

 

Sekreterare        Jonathan Arvidsson 

070- 379 90 82 jonathan_arvid@hotmail.se

Sekreterare, Event

 

Ledamot        Kristofer Eriksson               

072- 544 08 57   sponsring@svarteborg.se                
Sponsring o Klädprofil, Event
   

 

Ledamot        Magnus Karlsson            

073-556 62 12   saab99evo@hotmail.se
Ställplatser och stugor

 

Ledamot         Nicklas Arvidsson

070-556 70 82   n_arvidsson@hotmail.se

Anläggningar - Hällevadsholm

 

Ledamot         Natali Eivesson

070-973 22 77   Natalieivesson@hotmail.com

Administration, hemsida och medlemsregistret

 

Ledamot       Robert Pettersson

073-917 17 76    robert.pettersson@markbygg.se

Anläggningar - Dingle 

 

Ledamot     Tommy Larsson

072-320 54 23   478ryx@gmail.com

Ungdomsansvarig, Styrelsens kontakt Fotbollsutskottet, kontakt-barngymnastik

 

Suppleant   Jessica Johansson

073-762 68 95   johansson.jessica1994@hotmail.com

 

 

Vid några som helst frågor eller funderingar, tveka inte utan kontakta oss!

 

 

Valberedning                                                                                                                              

Jonas Falk 072-332 20 52

Therese Englund  073-766 72 28

Fredrik Sörqvist  070-570 36 23

 

 
Huvudsponsor
Guld Sponsorer
Silver Sponsorer
Brons Sponsorer
Klubbsponsorer
Sparplan Konstgräs Finansiell Projektsponsor